Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

Para Birimi: Türk Lirası

Geleneksel Lezzetler

0 ürün - 0,00TL

Alışveriş sepetiniz boş!

Hakkımızda

 

Evlerinize RB Kalitesini taşıyoruz!

Müşterilerimizden gelen yoğun istek sonrasında yemeklerimizde kullandığımız ana malzemeleri Geleneksel Lezzetler adı altında topladık. Uzun süredir RB Et Lokantası şubelerinde satışa sunulan bu ürünlerimizi artık www.geleneksellezzetler.com da online satışa sunuyoruz.

Demirhindi Şerbetinden, Sucuğa aradığınız her şey geleneksellezzetler.com ‘da!

Geleneksel Lezzetler markasının içeriği demirhindi şerbeti, kahve, hellim peynirli antep fıstıklı baton sucuk, zeytinyağı, lokum, biber salçası, pul biber, pekmez, tuz, karabiber, parfüm ve kolonyadan oluşuyor.

 

50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedeli yok!

Kalitesine ve lezzetine doyamayacağınız Geleneksel Lezzetler ürünlerimizi siteden siparişini verdiğiniz andan itibaren 3 iş günü içerisinde kapınıza ulaştırıyoruz. Ayrıca 50 tl ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti ödemiyorsunuz.

 

Yöresinden evlerinize!

Bu ürünlerin en önemli özelliği ise ürünlerin ana malzemelerinin yöresinden temin ediyor olmamız. Örneğin Pul biber memleketi Gaziantep’ten, Sızma Zeytinyağı Ayvalık’tan, Biber salçası ise Gazi Antep’ten geliyor. Ayrıca Lezzetin yanı sıra, geleneksel lezzetler ürünlerimiz şık kutu ve şişe tasarımlarıyla da evleriniz de başköşede yer alacak.

RB Parfümleri ile Dünyada ve Türkiye’de Bir ilke imza attık!

Dünyada ve Türkiye'de ilk defa kendi markasına güvenerek parfüm ve kolonya çıkaran Restoran olma özelliğini taşıyoruz.

Geleneksel Lezzetler bünyesinde yer alan geleneksel miski amberlerden yeşil elma, yasemin çiçeği, sandal ağacı,fresh kokuların harmanlanarak oluşturulduğu Rb Bay-Bayan parfüm ve kolonyalarımıza bir tıkla sahip olabilirsiniz.